Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Ten miesiąc wspaniale się zapowiada! Rzeczywiście, Mars obecny w Twoim znaku wzmacnia Twoją pewność siebie, a Twoje działania spełnią w tym okresie Twoje oczekiwania. Energie w Raku: Słońce do 22. i Jowisz przez cały miesiąc, zachęcają do robienia nowych planów i projektów. Następnie, 22-go, Słońce wpada w Lwa i sprawia, że chcesz zrobić sobie przerwę. Merkury w Lwie od 18. sprawia, że nie nadajesz się do zwierzeń i głębokich rozmów, wręcz przeciwnie, to dla Ciebie czas, aby pomyśleć i wyrazić siebie w inny sposób! Saturn i Neptun starają się przygotować Cię na nadchodzące zmiany, energie pomogą Ci zmodyfikować pewne ważne kwestie, które do tej pory mogły blokować Twój rozwój. W sferze zawodowej zapowiadają się poważne zmiany!

Miłość

Twoja zmysłowość może wyprowadzić Cię ze strefy komfortu, czy będziesz w stanie przekazać swoje emocje partnerowi? Twoje na przemian idealistyczne, a potem skomplikowane uczucia nie ułatwiają wyrażania emocji, rozważ raczej pokazanie swojej wrażliwości, niż udawanie innej osoby niż faktycznie jesteś.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz wydawać się zdezorientowany dla otaczających Cię osób, ponieważ Twoje aktualne zachowanie nie przypomina Twojej zwykłej natury. Odważ się wprowadzać zmiany, na których Ci zależy i które w końcu mają szansę ujrzeć światło dzienne!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko