Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Mogą pojawić się nowe, ciekawe wyzwania! Aż do 22-ego napływ Raka doprowadził Cię do dobrego samopoczucia, jeśli jesteś rodzicem, sukces jest praktycznie pewny. Niezależnie od tego czy jesteś artystyczną czy twórczą duszą, wiara w lepszą przyszłość może Cię zabrać daleko. Słońce zjawia się w Lwie 22-go i dołącza do Merkurego, Twoje codzienne życie będzie na pierwszym miejscu: na wakacjach lub w pracy będziesz wyjątkowo wydajny. Mars przez cały miesiąc obecny za kulisami może wywołać niezgodę z bliskimi lub współpracownikami w pracy, słuchaj ich uważnie i się uspokój. Wenus i Uran w Bliźniętach od 7. zachęcają do zadbania o sprawy rodzinne, możliwe są niespodzianki, raczej przyjemne, ale też trochę niepokojące, bądź jednak pewny siebie.

Miłość

Dramatyczny zwrot wydarzeń jest nadal możliwy od 7., aby uporządkować swoje sprawy emocjonalne lub, przeciwnie, sprowokować nieoczekiwane, ale korzystne zmiany. Twoje emocje są pełne ekspresji, zmierzasz do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, podczas gdy Mars zmusza Cię do zwrócenia uwagi na Twoje własne potrzeby.

Nasza rada dla Ciebie

Nie panikuj, jeśli atmosfera staje się trochę napięta lub gdy inni proszą Cię o więcej niż Ci się wydaje, że możesz zaoferować. Masz na to wszystko ogromne, wewnętrzne zasoby, nie wątp w to!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko