Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Aż do 22-go, energie Raka przybywają, aby rozbudzić Twój potencjał do szybkiej regeneracji i samorozwoju, będziesz chciał dowiedzieć się więcej o tym, czego właśnie doświadczasz! Mars w Pannie wspiera Twoje zaangażowanie w codzienne życie i pracę, będziesz skrupulatny i skuteczny, nie rozpraszając się przy tym zbytnio. Sfera emocjonalna jako całość wydaje się bardzo obiecująca, energie Barana (Saturn i Neptun), mogą zapewnić uczuciową lub twórczą stabilizację, do której tak naprawdę nie aspirujesz, ale która zbliża się do Ciebie, podczas gdy Neptun wspiera Twoje wewnętrzne poczucie spokoju i spełnienia. Pluton pomaga zachować Ci ducha walki. Od 22. Słońce w Lwie, wspierane przez Merkurego, pomaga Ci rozmawiać z innymi ze szczerością i cierpliwością.

Miłość

Wenus od 4. stara się pozytywnie wpłynąć na Twoje życie małżeńskie, nie składaj jednak zbyt wielu obietnic. Czy jesteś zakochany czy jeszcze nie, Twoje serce może eksplodować! Prawdopodobnie uda Ci się uciec od chwiejnych relacji, a dzięki Saturnowi i Neptunowi, okazujesz innym swoje prawdziwe uczucia. Bycie lojalnym to dla Ciebie ogromne wyzwanie w tym okresie!

Nasza rada dla Ciebie

Ten letni miesiąc zachęca do odnalezienia odrobiny spokoju, co samo w sobie stanowi dla Ciebie duży wysiłek, zostaniesz jednak nagrodzony pewnymi ekscytującymi wydarzeniami w swoim życiu!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko