Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Waga na Lipiec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

W tym miesiącu warto zwrócić uwagę na partnerów czy współpracowników, nie będziesz mógł swobodnie działać bez uwzględnienia opinii innych. Saturn i Neptun, nie przestają Cię obserwować, wymagają prawdziwych relacji. Energie w Raku wzmacniają Twoje ambicje, jednak nie działaj zbyt szybko! Mars w Pannie motywuje Cię do pomagania innym bardziej niż do działania, w Twoim zachowaniu nie brak odwagi i poświęcenia! Od 7., Wenus, Twoja planeta, dołącza do Urana i inspiruje Cię do konkretnego działania i do pozostawienia otwartego umysłu, powinieneś poczuć emocjonalny ideał, do którego zmierzasz. Po 22. Słońce i Merkury w Lwie wspierają Twoje przyjaźnie, projekty, podczas gdy Pluton zaczyna swoimi wpływami oddziaływać na Twoje zachowanie, czy już wiesz co tak wyjątkowego niedługo się wydarzy?

Miłość

Po 4. Twoje uczucia stają się lekkie, radosne, ciepłe, podczas gdy Twoje cielesne pragnienia oscylują między powściągliwością a poświęceniem, dlaczego nie spróbować znaleźć złotego środka? Komunikacja będzie niezbędna do utrzymania przyjemnej atmosfery lub istniejącego związku, intymna relacja jest w stanie poprawić Twoje aktualne relacje.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja dyplomacja i takt pomogą Ci prowadzić inteligentny i uczciwy dialog, a także zaplanować ważne dyskusje po 18. Uważaj na swoje ambicje, które mogą odizolować Cię od innych i wpłynąć na Twoją opinię.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko