Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Ten miesiąc zapowiada się skoncentrowany na innych, partnerach życiowych lub wspólnikach, nie będziecie mogli działać, nie biorąc pod uwagę opinii innych. Saturn i Neptun stojąc naprzeciwko was, wymagają prawdziwych relacji. Energia w Raku wzmacnia waszą ambicję, jednak nie pędźcie za tym zbyt szybko! Mars w Dziewicy pozwala wam bardziej pomagać innym niż działać dla samego działania, wasze zachowanie będzie miało w sobie coś heroiczne! Już od 7, Wenus, wasza planeta, dołącza do Urana i wszczepia wam pragnienie wielkich przestrzeni, powinniście poczuć idealną relację, o jakiej marzyliście. Po 22, Słońce i Merkury w Lwie kładą nacisk na wasze przyjaźnie, wasze projekty, podczas gdy Pluton rozpoczyna swoją metamorfozę uczuciową lub twórczą, co czego macie do wyrażenia na temat tak wyjątkowego, pierwszego dekana?

Miesięczny Horoskop Lipiec 2025 dla Waga
Idź do

  Miłość

  Po czwórce twoje uczucia stają się lekkie, radosne, ciepłe, podczas gdy twoje pożądania cielesne oscylują między powściągliwością a poświęceniem, dlaczego nie wyrazić swoich emocji ciałem w sposób prosty? Komunikacja będzie kluczowa w utrzymaniu przyjemnej atmosfery lub istniejącego związku, intymne relacje są obecnie ważne dla ciebie.

  W związku

  Pozbądź się ewentualnych zawodowych zmartwień do 22, zanim spotkasz się ze swoją drugą połówką, pod rygorem zniszczenia harmonii małżeńskiej. Twoje uczucia będą silne, pokażesz jej swoją miłość, ale być może mniej swoje popędy cielesne, nie bądź nieśmiały!

  Singiel

  Pluton może sprzyjać spotkaniu o niezrównanej intensywności emocjonalnej, zwłaszcza w pierwszej dekadzie, podczas gdy Wenus skłania was do idealistycznych wybuchów uczuć, ale nie zapędzajcie się zbytnio. Od siódmego, możliwa jest miłość od pierwszego wejrzenia, wasze szanse na spotkanie są wysokie.

  Kariera / Finanse

  Sfera kontraktowa przyjmuje Saturna i Neptuna, zmiana może być na horyzoncie lub restrukturyzacja, czytajcie uważnie między wierszami umowy, wasi rozmówcy będą twardzi w negocjacjach, ale będziecie pragnęli stabilności, tak samo jak wasi partnerzy biznesowi, co może zapoczątkować przyszłą współpracę. Wasza sytuacja finansowa zapowiada się jako stabilna.

  Porady na miesiąc

  Wasza legendarna dyplomacja pomoże Wam prowadzić mądre i sprawiedliwe rozmowy, spodziewajcie się kilku trudnych dyskusji po 18. Uważajcie na swoją ambicję, która może Was izolować od innych i przyciemniać Wasz blask.

  Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.