Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Kontakty są w tym miesiącu w świetle reflektorów. Podejmuj konkretne działania – każde z nich ma duże szanse na sukces. Słońce w Skorpionie oraz Merkury, Twoja planeta, w dobrym aspekcie do Twojego gwiazdozbioru zapowiadają świetne relacje sąsiedzkie i braterskie. Twoje domowe ognisko stanie się niezwykłą oazą, zwłaszcza pod koniec miesiąca, dzięki wpływom Wenus, Słońca i Jowisza. Twoja rodzina również zyska na tych pozytywnych wpływach planet. Jeśli jesteś pracownikiem, zapragniesz zwiększyć swoje dochody, a Mars Ci w tym pomoże do 19 listopada. Uran w gwiazdozbiorze Byka zachęci Cię do podjęcia kilku radykalnych decyzji. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, nie lubisz za bardzo niespodzianek, ale te zapowiadają się pozytywnie.

Miłość

Emocje i uczucia będą przede wszystkim obecne w Twoim życiu rodzinnym. Wenus w Strzelcu do 26 listopada ociepli przede wszystkim te relacje; uważaj jednak, aby się nie spalić! Neptun na przeciwko Słońca obdarzy inspiracją osoby z drugiej dekady. Bądź hojny, ale pamiętaj też o sobie. Pluton i Saturn, wciąż w Koziorożcu, powoli zmieniają Twoje podejście do miłości.

Nasza rada dla Ciebie

Rodzina zajmie w tym miesiącu dużo miejsca. Możesz więc spokojnie się zrelaksować – czasami nie trzeba wszystkiego kontrolować i być za wszystko odpowiedzialnym. Otwórz się na ten mały wewnętrzny głos: zaufanie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko