Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Listopad tego roku pełen będzie dla Ciebie profesjonalnych wyzwań. Mars w gwiazdozbiorze Wagi w dobrym aspekcie do Twojego Słońca obdarzy Cię energią i zdolnościami dyplomatycznymi. Jesteś obywatelem świata! Przed 19 listopada skupisz się na ideałach (poza pierwszą dekadą). Po tej dacie, to przede wszystkim kariera wysunie się na pierwszy plan, zaprzątając Twoje myśli. Twoja planeta Uran zapowiada osobom z pierwszej dekady wiatr ważnych zmian. W takich momentach możesz liczyć na swoich przyjaciół. Całe szczęście, bo ich uwielbiasz! Odczujesz również potężne wpływy Saturna i Plutona w Koziorożcu. Z kolei Jowisz w Strzelcu w harmonii z Twoim Słońcem (poza trzecią dekadą) pomoże Ci w rozwoju pewnego projektu, mniej lub bardziej legalnego.

Miłość

Piękna Wenus w Strzelcu oraz Jowisz obdarzą promieniami słońca Twoje życie uczuciowe! Kto by się skarżył? mi łość będzie Twoją oazą – odnajdziesz w sobie ducha walki tylko jeśli w tej kwestii wszystko będzie w porządku. Uporządkuj swój sposób komunikacji, a zwiększysz swój krąg relacji.

Nasza rada dla Ciebie

Nuda zdecydowanie nie będzie Cię w tym miesiącu nękać! Warto więc znaleźć czas na odpoczynek, Twoja energia ma swoje granice. Planety obdarzą Cię wieloma wyzwaniami, z łatwością im sprostasz.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko