Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

Do 24. czujesz się osaczony! Energie emanujące ze Skorpiona i Byka tworzą bariery. Może ci się wydawać, że los jest dziki i nieokiełznany, a cały świat jest na ciebie obrażony. Bądź pewny, że to nie to! Z pewnością w tym miesiącu wciąż czeka na ciebie szereg wyzwań, ale jesteś w stanie im sprostać. Aby odnieść sukces, czerp inspirację z Wenus w Wadze oraz z energii krążących w Strzelcu. Kiedy sprawy nie idą po twojej myśli, dostrzeż pozytywną stronę sytuacji. Nie przejmuj się, jeśli ktoś inny zwycięży. Bądź tolerancyjny w stosunku do cudzych pomysłów, nawet jeśli wydają się nierealne

Miłość

Pomiędzy 9. a 30 Wenus w Wadze tworzy atmosferę sprzyjającą twoim uczuciom. Relacje są trwale i szczere. Twoi bliscy są tobą oczarowani. Niestety, sprawy nie posuwają się dalej. Możesz jednak spełnić twoje pragnienia, pod warunkiem, że zgodzisz się na ustępstwa.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Skorpiona są nadal blisko ciebie! W takich okolicznościach, mniej bezpośrednia postawa będzie dla ciebie bardziej korzystna, czy to w miłości, czy w biznesie.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko