Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024



Horoskop

Horoskop dla Panna na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

Jowisz w Byku daje ci wiele możliwości. Jeśli chodzi o planety w Skorpionie, przekazują ci całą energię. W tym okresie, który sprzyja twojemu rozwojowi, możesz się zastanawiać, gdzie leży problem. Merkury, Słońce i Mars w Strzelcu powodują różne ograniczenia. Jeśli chcesz, możesz je pokonać. Aby odnieść sukces przestań się zadowalać tym, co masz! Odważ się prosić o więcej, bo na to zasługujesz. Tym razem bądź gwiazdą. A jeśli obawiasz się konsekwencji, bądź pewny siebie. Dzięki energiom krążącym w Skorpionie nie ryzykujesz przekroczenia granic.

Miłość

Jeśli wciąż żyjesz przeszłością, twój związek przeżyje trudny okres. Nieporozumienia będą się kumulować i nic nie osiągniesz. Z drugiej strony, jeśli uda ci się uciec od starych zmartwien, życie stanie się naprawdę przyjemniejsze. Poznasz uroczych ludzi. Masz wybór jak postępować.

Nasza rada dla Ciebie

Nie przejmuj się działaniami Saturna, wykorzystaj je na swoją korzyść. W tym miesiącu zdystansuj się od osób które do ciebie nie pasują i zbliż się do tych, które są twoimi bratnimi duszami.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko