Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Listopad 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Energie, które emanują od Jowisza w Bliźniętach, a także od Strzelca, proszą cię o dokonanie wyborów i podjęcia decyzji, aby wszystko zmierzało we właściwym kierunku. Pamietaj, że nieporozumienia spowalniają wypełnianie złożonych obietnic. Od powrotu Plutona do Koziorożca istnieją inne perspektywy. Pluton opuszcza ten znak 19., ale Wenus od 12. potwierdza swoje dobre intencje. Opóźnienie jest krótkie, ale możesz wybrać lepszą opcję, jeśli chcesz. Aby Ci pomóc, Słońce w Skorpionie zapewnia wszystkie potrzebne zasoby. Motywuje cię do dążenia do doskonałości i pokonania własnych słabości. Zachęca cię do rozpoczęcia nowego życia, które niewątpliwie będzie bardzo satysfakcjonujące.

Miłość

To, co naprawdę pozostało z twoich uczuć, mogło zostać zniszczone z wielu skomplikowanych powodów. Pamiętaj, że możesz czerpać inspirację z Marsa w Lwie. Jego energie sugerują, abyś korzystał z życia i przejął inicjatywę, a zadziała to na twoją korzyść.

Nasza rada dla Ciebie

Nie trzymaj się przeszłości i jej niedoskonałości. Wykorzystaj swoje doświadczenie. W ten sposób naturalnie pojawią się nowe pomysły, a ty dokonasz doskonałego i satysfakcjonującego wyboru.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko