Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Powrót Plutona w Koziorożcu do 19. daje ci niewielką pomoc. 12. dołącza do niego Wenus. Dzięki Słońcu do 21., odzyskujesz moc, którą wcześniej straciłeś. Jednak przybycie Marsa do Lwa może faktycznie opóźnić twój rozwój. Jeśli więc chcesz uniknąć tego rodzaju niedogodności, nie skupiaj się na tym, co jest nie tak. Pomyśl o swoich zainteresowaniach i ambicjach! Tym razem skoncentruj się na zyskownych możliwościach! I chociaż nie leży to w twojej naturze, działaj i nie narzekaj. Tak więc, zanim podejmiesz decyzję, której możesz żałować, poświęć czas na przemyślenie i nie odrzucaj lukratywnej propozycji.

Miłość

Twoje uczucia zmierzają we właściwą stronę. Opierają sie na stabilności i stałości. Tym razem czerp więc inspirację z Marsa w Lwie. Wyciągnij wnioski z tego, co się dzieje! Robiąc to, ujawnisz cząstkę siebie, która sprawia, że twój związek jest trwały, pomimo wzlotów i upadków.

Nasza rada dla Ciebie

Tym razem się nie poddawaj! Pamiętaj, że nie zmienisz całkowicie swojego życia, ale możesz znacznie je poprawić i uwolnić się od niepotrzebnych zmartwień.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko