Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Pomiędzy kwestiami rodzinnymi a problemami emocjonalnymi, będziesz mieć trochę czasu dla siebie! Obecność Skorpiona w Twoim znaku narzuca absolutną dyscyplinę, z którą będziesz musiał sobie poradzić. Mars na początku miesiąca dodaje energii Twojemu życiu rodzinnemu. Od 5. do 30. rozwijają się pewne uczucia i dają o sobie znać niektóre, głęboko ukryte emocje. Co z tym zrobisz? Merkury w Strzelcu ułatwia prowadzenie rozmów lub dokończenie rozpoczętych projektów. Skorzystaj z tego. Następnie ta planeta wchodzi w kontakt ze Skorpionem. Nie daj się ponieść emocjom! Jeśli ktoś inny (ukochany lub dzieci) Cię nie rozumie, wyjaśnijcie sobie wszelkie wątpliwości. Pluton zaczyna swój bieg (pierwsza część miesiąca) w Twoim życiu małżeńskim lub zawodowym. Będzie gorąco, ale nie złość się... współpracuj! Uran w Byku, od 8., wpływa na Twoje przeznaczenie. Coś musi się zmienić, ale co? Koniec miesiąca sprawi, że poczujesz się bardziej zrelaksowany.

Miłość

Od 1. do 6. Twoje uczucia są uduchowione, prawie eteryczne. W tym okresie odnajdujesz swoje naturalne ciepło. Rzeczywiście, Twoi najbliżsi czerpią korzyści z Twojego gorącego serca, zwłaszcza że Mars od 5-tego jest dla Ciebie bardzo korzystny i zapewnia Ci wyjątkowe doznania. Działaj z pasją, która Cię ożywia i rozpieszczaj przy tym swoich bliskich.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu nadejdą nowe wyzwania, ale nie ma powodu do paniki. Nie ma rzeczy niemożliwych, a Ty masz siłę i chęć do działania! Uważaj na to, co mówisz i unikaj zachowań, które przyniosłyby efekt inny niż zamierzony.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko