Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Listopad 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Czujesz się trochę zagubiony, dlatego witasz wszelkie niebiańskie energie z ogromnym optymizmem. Aż do 22., Słońce w Skorpionie, zmusza Cię do myślenia. Narzuca Ci czas na to, aby dojrzeć do niektórych decyzji. Mimo to Mars obecny w Twoim znaku od 5. pomaga Ci osiągnąć maksymalny efekt w Twoich planach. Działaj więc szybko, ale z rozmysłem! Aby Ci pomóc, Twoi przyjaciele i znajomi powinni być obecni i szczerze Cię wspierać. Twój umysł pracuje na pełnych obrotach aż do 19., a następnie uspokaja się, pozwalając, by niektóre sprawy spokojnie dojrzały. Jowisz, Twoja planeta, ułatwia każdą istotną transakcję finansową: kredyt bankowy lub kwestie spadkowe mogą wypełnić Twój najbliższy czas. W domu sprawy stają się nieco trudniejsze. Daj innym o sobie usłyszeć, ale taktownie, bo możesz skomplikować sytuację. Po 8. skup się na swojej pracy. Od 23. czekają na Ciebie same przyjemności!

Miłość

W tym okresie, od 5., osiągniesz szczyt swoich możliwości, podczas gdy Twoje uczucia w tym momencie będą ambiwalentne. Postaraj się zachować pozory, jeśli chcesz zachować swoją pozycję i atrakcyjność. Twoje serce będzie szczęśliwe, ale nieco zaniepokojone. Pomóż sobie dzięki Merkuremu w Twoim znaku do 19. i spróbuj nawiązać kontakt z odpowiednią osobą.

Nasza rada dla Ciebie

To dobry czas jeśli chcesz podjąć wysiłek i spróbować zmienić sposób komunikowania się (zwłaszcza po 19.) z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli nie spieszysz się z niektórymi trudnymi decyzjami, ten miesiąc zapowiada się przyjemnie.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko