Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Zewnętrzne wydarzenia mogą Cię trochę zaniepokoić, przez co będziesz mieć trudności z zachowaniem zimnej krwi. Pewne kwestie, które wydawały Ci się rozwiązane, powracają do Ciebie, co może stać się niewygodne. Naucz się, aby wciąż nie urażać osób wokół Ciebie i aby nie odrzucać od razu ich propozycji. Uran, będący partnerem do Twojego symbolicznego Słońca, może jeszcze bardziej skomplikować sytuację. Zaczniesz więc działać, gdyż jest to w Twoim wypadku najbardziej skuteczne, jednak nie łap byka za rogi ! Gdyż być może, za kilka dni, okaże się, że nie wszystko zostało Ci powiedziane. Nie wykorzystuj od razu całej swojej energii, oszczędzaj ją i oglądaj się za siebie. Pamiętaj również o zachowaniu ostrożności, nie pędź za szybko.

Miłość

To nie czas na imprezę. Jesteś w trakcie podejmowania ważnych decyzji albo już zostały one podjęte i są one trudne do strawienia. Czeka Cię w tym miesiącu niewiele satysfakcji ze swojego życia uczuciowego albo są one bardzo krótkie. Nie trać jednak nadziei, ten klimat powinien niedługo się zmienić.

Nasza rada dla Ciebie

Czujesz frustrację, co może powstrzymywać Cię od dobrego działania. Nie lekceważ jednak przeciwstawnych sił wokół Ciebie, gdyż możesz słono za to zapłacić. Jeśli dobrze się zorganizujesz, opanujesz nawet duże problemy. Pamiętaj, aby unikać niepotrzebnego działania. Ten okres wymaga od Ciebie przede wszystkim spokoju i koncentracji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko