Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Z planetarną gromadą w znaku Ziemi (Saturn, Pluton, Jowisz) jesteś bardzo uprzywilejowany w lutym, drogi Byku (zwłaszcza w drugiej i trzeciej dekadzie)! Twoje sprawy prywatne, dotyczące stylu życia, ambicji, nieznanego, poszukiwania czegoś innego, czy to długiej podróży, czy tylko celu, do którego dążysz, będą szczególnie rozbudzone przez te planety, Uran w twoim znaku, w pierwszej dekadzie, przywieje wolność, która, w połączeniu z uporem, może pokonać wiele przeszkód lub stworzyć wiele planów. Wydarzenia będą pełne oryginalności. Będziesz konsekwentny w swoich działaniach! Wenus, twoja planeta, będzie ci sprzyjać przez cały miesiąc, a zwłaszcza od drugiego tygodnia!

Miłość

Będziesz odczuwał silne pragnienie miłości, drogi Byku! Mars przybędzie, aby uaktywnić obszar związany z wielkimi uczuciami, dreszczami i twoim libido. Powinien nastąpić wyraźny wzrost! Ognista Wenus będzie tajemnicza w tym miesiącu, przez co twoje myśli będą oscylowały wokół miłości lub uczuć, które wymkną się spod kontroli. Bądź ostrożny!

Nasza rada dla Ciebie

Wykorzystaj w pełni pozytywne kosmiczne fazy, których w tym miesiącu nie zabraknie, a które przyniosą korzyści, jakich oczekujesz. Bądź "żelazną pięścią w aksamitnej rękawicy" i wszystko pójdzie dobrze.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko