Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Daj przestrzeń innym i poddaj się wewnętrznej przemianie! Twój intymny lub towarzyski obszar relacji leży w obszarze zainteresowania Wodnika: Słońce czuwa do 19, Merkury przez cały miesiąc, a Wenus do 25. Twój kochanek lub partner zajmuje fundamentalne miejsce, tutaj musi być miejsce na współpracę. Jowisz i Saturn, także w Wodniku, dają temu obszarowi okazję do zmian. Czegokolwiek doświadczysz w tym miesiącu, niebo zaprasza cię do uważnego słuchania, a zwłaszcza do słuchania rozbieżnych opinii swoich bliskich! Mars w Byku, zbliża się do twojego znaku, wskazuje, że twoja energia będzie silna, ale i chwilami nadmierna, szczególnie w obszarze zawodowym. Uran ogłasza również niespodziewane wydarzenia, z którymi najlepiej sobie poradzisz, będąc spokojnym i chłodnym. Od 19 rywalizacja i zwiększone pobudzenie!

Miłość

Twoje życie miłosne powinno rozwijać się pod harmonijną energią, Wenus i Merkury otwierają drzwi miłości i komunikacji, to doskonały duet! Jedynym minusem tej przyjemnej atmosfery jest ognisty Mars w Byku, który drażni twoją zmysłowość. Wywołuje u ciebie zbyt wiele energii, która potrafi być gwałtowna. Uspokój się, po 19 będziesz wiedział co robić!

Nasza rada dla Ciebie

Niebo zachęca cię do otworzenia się na innych, twój związek będzie bardzo ważny w tym miesiącu. Odpuść wszystko, co dotyczy twojej sfery społeczno-zawodowej, często cierpliwość jest warta więcej niż wściekłość i gniew. Chodzi o dyplomację zarówno w relacjach prywatnych, jak i zawodowych!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko