Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Nadal jesteś w polu widzenia dla energii emanujących z Wodnika. Musisz więc zwrócić uwagę na swoje reakcje, jeśli chcesz, aby ten miesiąc był sukcesem. Instynkt podpowiada, że musisz przejść od razu do rzeczy, aby uzyskać to, czego chcesz. Masz rację, ponieważ szczęście uśmiecha się do ciebie właśnie teraz! Zastanów się jednak nad otaczającymi cię osobami i ich opiniami. Zapobiegnie to atakowi ze strony innych! Zamiast tego mądrze wykorzystuj swoje zalety, nie tylko dla własnej korzyści. Około 5. księżyc pojawia się w twoim znaku. Jego wpływy będą korzystne, jeśli pozostaniesz realistą.

Miłość

Jeśli chcesz, aby sprawy uczuciowe nie ucierpiały w żaden sposób, postaraj się wykorzystać ten okres, aby dokonać pewnych korekt. Bądź uważny na pragnienia innych osób. Spróbuj, na ile to możliwe, zareagować na nie, zamiast modyfikować je na swoją korzyść.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli nie masz nic przeciwko, czas spojrzeć poza pozory. Będziesz zaskoczony jakie cechy i moce, drzemią głeboko w sercach ludzi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko