Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Luty 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Energie, które emanują z Wodnika, dają impuls do szczęścia, które pochodzi od Barana. W tej szczególnie przyjemnej atmosferze twoje życie przybiera radosny i pozytywny obrót. Wszystko, czego dotkniesz, zamienia się w złoto. Docierają do ciebie liczne, świetne propozycje. Spotykasz ludzi, którzy darzą cię uczuciami. Około 5. przesuwają się granice twoich możliwości. Jesteś na fali! Jednak, aby wszystkie te błogosławieństwa z czasem się ułożyły, będziesz musiał poradzić sobie z Marsem w Bliźniętach. To, co łączy go z twoim znakiem, popycha cię do odrzucenia jakiejkolwiek formy zobowiązania lub umowy. Popracuj nad tym punktem. Pozwoli ci to uniknąć odrzucenia okazji z niewłaściwych powodów.

Miłość

Mars w Bliźniętach nabiera w tym miesiącu nowego wymiaru. To sprawia, że robisz krok do przodu, ale dwa do tyłu. To niezdecydowanie może mieć negatywny wpływ na twoją miłośc. Jeśli to bardzo skomplikowane, nie rozpaczaj. Od 20. Wenus w Baranie pomaga dokonać właściwego wyboru.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz uniknąć pewnych ograniczeń. Staraj się jednak, o ile to możliwe, z wdziękiem akceptować te, które są nieuniknione. Zapobiegnie to marnowaniu nadchodzących okazji.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko