Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2025 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2025

Ten miesiąc zapowiada się intensywnie i ciekawie! Panująca atmosfera zmusza Cię do prześcignięcia samego siebie, energie Wodnika wymagają rozpoczęcia podróży w głąb siebie lub drastycznych zmian pod przywództwem Plutona. Po 15. atmosfera jest mniej elektryzująca i bardziej zwrócona w Twoją stronę, czy chcesz się zaangażować? Mars wpływa na Twój dynamizm, będziesz działać z pasją, a czasem przy niewielkim napięciu emocjonalnym, uważaj na to. Obszar zawodowy jest chroniony dzięki Wenus, współpracownicy mogą Ci pomóc, chyba że Twój szef sam dostrzeże Twoje umiejętności. Możesz spotkać ludzi z Twojej przeszłości lub zainteresować się nowymi relacjami, Jowisz będzie sprzyjał wszelkiego rodzaju kontaktom i rozmowom, mogącym w jakiś sposób sprzyjać Twoim poszukiwaniom.

Miłość

:Dopiero po 15. odzyskasz wiarę w siebie, Twoje życie emocjonalne będzie mogło skorzystać z wewnętrznego spokoju, który uwolnisz. Mars aktywizuje twoje pragnienia, uważaj, bo mogą się spełnić innym, a wtedy będziesz musiał stawić czoła niefortunnym nieporozumieniom. Wenus w relacji z Marsem i Baranem od 4. wpływa na Twoje emocje, więc bądź ostrożny.

Nasza rada dla Ciebie

Dostosuj się do potężnych energii, które prawdopodobnie dotrą do Ciebie w ciągu miesiąca. Odłóż na bok nieśmiałą, czasami zbyt wrażliwą osobowość i uwierz w siebie, aby dostać to, czego chcesz.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko