Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

Potencjalnie ten maj jest czasem, w którym możesz się zrelaksować i dobrze się bawić, być może jednak nie będziesz mieć po prostu za dużo takich okazji. Podwajasz swoje działania, możesz mieć więc problem w organizacji swojej pracy, aby oderwać się od priorytetów. Chcesz być obecny wszedzie i niczego nie przegapić. Nie możesz jednak być z jednej strony w pełni zaangażowany w rozwiązywanie niewielkiego problemu rodzinnego, a z drugiej kontynuowanie kwestii zawodowych lub jeszcze innych. Merkury w Byku namawia Cię do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i do zapomnienia wszelkich problemów, a w tym samym czasie cały szereg obowiązków spada Ci na głowę: wydarzenia rodzinne, imprezy szkolne, zebranie rodziców, rozmowy zawodowe, egzaminy lub wszelkie tego typu zobowiązania... Do wyboru, do koloru. Będziesz musiał jeszcze trochę poczekać, aby wytchnąć. Nie rób kroku do tyłu, Twoja praca opłaci się, a wakacje w końcu nadejdą!

Miłość

Wenus w znaku Bliźniąt pomoże Ci w przeżyciu historii miłosnej, związanej jednak bardziej z kwestiami psychicznymi niż fizycznymi, co może wywołać frustrację w Tobie lub w drugiej osobie. Komunikujesz jak najwięcej się da i to naw wszystkich frontach, dzięki czemu odczuwasz - mimo możliwej odległości - prawdziwą intymną więź.

Nasza rada dla Ciebie

Angażujesz się całą duszą i ciałem we wszystko, co postanowisz.Ta tendencja zwiększy się jeszcze bardziej w okolicach 20 maja - tym lepiej. Jeśli nikomu nie udaje się spotkać Cię na dłużej niż na 10 minut, może to doprowadzić do frustracji i zgrzytania zębami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko