Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

Od połowy miesiąca Jowisz stworzy podwójną kwadraturę do Merkurego i Marsa, będziesz musiał w jak najlepszy sposób przyzwyczaić się do takiego układu planet. Twoje nerwowe napięcie będzie odczuwalne przez Twoje otoczenie. Możesz spróbować kontrolować swoje reakcje, ale czasami nie uda Ci się ukryć złego samopoczucia. Pamiętaj jednak, że w tym miesiącu jest to jedynie tendencja spadkowa, maj przyniesie Ci powody, aby uzyskać ogromną satysfakcję zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Bądź jednak ostrożny - nie podejmuj decyzji w sprawach, których w pełni nie zrozumiałeś lub nie zdążyłeś przeanalizować. Jeżeli masz dość dużo odpowiedzialności w pracy, możesz wytłumaczyć swoją wizję rzeczy innym, zostanie to dość dobrze zaakceptowane. Niezależnie od tego, co się wydarzy, pamiętaj, aby wyrażać się w jasny i precyzyjny sposób, a będziesz mieć w sobie wystarczająco autorytetu, aby zostać wysłuchanym i narzucić swój punkt widzenia.

Miłość

Merkury w koniunkcji do Słońca zachęci Cię do przemyśleń na temat przyszłości. Chcesz budować stałe relacje, odnosząc się do czasu, Twojej życiowej energii i intuicji. I masz rację - jest to najlepszy sposób na to, aby zrealizować swój plan, zwłaszcza, że w tym miesiącu korzystasz z pozytywnych wpływów Plutona w znaku Koziorożca.

Nasza rada dla Ciebie

Jeżeli istnieją problemy finansowe bądź jesteś w trakcie pewnych negocjacji do 20 maja, złóż konkretne wnioski i poczekaj, ostatnie dni będą już znacznie bardziej elastyczne.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko