Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

To przede wszystkim Wenus, będąca w opozycji do Twojego Słońca, która wpłynie na Ciebie w tym miesiącu. Nie będziesz zbyt chętny do działania. Być może będziesz się winić za brak skuteczności, ale nie martw się tym zbytnio - niektóre rzeczy pójdą do przodu bez Twojego udziału. Przerzuciłeś się na tryb "stand by", ale wszystko, co miałeś zrobić, gdzieś jednak istnieje. Za kilka tygodni będziesz mieć wrażenie, że udało Ci się dojść dość daleko, acz bez większego wysiłku. Postępujesz w taki sposób, jaki chcesz - na spokojnie i bez pośpiechu. Inni mogą mieć wrażenie, że nie robisz nic, ale to nieprawda! Planety będące w znaku Byka pomogą Ci w znalezieniu rozwiązań oraz we wprowadzeniu ich w życie. Uda Ci się również przynieść wodę na pustynie i każdy zadaje sobie pytanie, dlaczego nie pomyślał o tym wcześniej. Twoja siła spokoju pozwoli Ci iść do przodu i nawet nie zamierzasz tracić czasu, oglądając się za siebie. Jedyne problemy mogą wziąć się z koniunkcji Księżyc/Wenus 15go i 16go maja. W tym czasie mniej kontrolujesz swoje emocje, ale otoczenie będzie wobec Ciebie łaskawe. Będziesz niezwykle hojny i otwarty wobec osób, które będą potrzebowały Twoich rad. Wszelkie osoby szukające informacji zwrócą się do Ciebie, a Ty z łatwością im je przekażesz i wszystko wytłumaczysz. 12go maja nie reaguj zbyt impulsywnie - masz przed sobą stos możliwości, możesz wpłynąć na tę sytuację ze spokojem i rygorem.

Miłość

Pewne osoby wpłyną na Twoje emocje, a Ty zrozumiesz, jak bardzo Twoja rodzina Cię kocha i Cię potrzebuje. Uda Ci się odnaleźć złoty środek pomiędzy wszelkimi sferami życia. Potrafisz czerpać radość z relacji z innymi.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, aby nie dusić w sobie wszystkiego, gdyż może to wpłynąć negatywnie na Twój nastrój. Agresja słowna nie jest rozwiązaniem, zwłasszcza, że potrafisz świetnie wyrazić swoje myśli bez konieczności denerwowania się.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko