Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Panna na Maj 2018

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

Skorzystaj w tym miesiącu z pozytywnych wpływów planet na Twój znak. Neptun sprzyja Twoim finansom, dzięki czemu uda Ci się zarządzać tymi kwestiami z wielką wprawą. Bądź jednak ostrożny - nie oszukuj samego siebie, ani też nie stawiaj się w pozycji ofiary. Spotka Cię prawdopodobnie szczęśliwy zbieg okoliczności lub prawdziwy sukces w kwestiach artystycznych. Od połowy maja wrócisz do życia codziennego. Wykorzystaj ten czas, aby umocnić więzi z dziećmi i porozmawiać z nimi z ufnością. Jedno z nich szczególnie potrzebuje Twojej uwagi i nie omieszka Cię o tym poinformować, prosząc o radę. Obecność planety Uran w Byku sprawia, że uświadamiasz sobie nagle, że znasz odpowiedź na sytuację, o której myślałeś, że zależy od innych. Tak naprawdę, to Ty trzymasz klucze do sukcesu i przyniesiesz ostatni kawałek układanki. 23 i 24go maja pomożesz krewnemu w rozwiązaniu dość drażliwej sytuacji, co sprawi, że poczujesz się potrzebny. Przyniesie Ci to wiele satysfakcji.

Miłość

Merkury w znaku Byka kładzie nacisk na wszystko to, co lubisz i co uważasz za niezbędne dla miłosnej równowagi. Pragniesz relacji, która potrafi połączyć przyjemność fizyczną i rozmowy na wysokim poziomie. Zaangażujesz się dopiero wtedy, gdy będziesz pewny, że druga osoba jest na tym samym etapie i że można rozważyć wspólne życie.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli Twój przełożony albo ktoś na wysokim stanowisku wyjątkowo prosi Cię o pomoc, nie dziw się. Odpowiadasz doskonale jego oczekiwaniom i jesteś mu potrzebny. Kontynuuj w ten sam sposób, zachowując niezależność, a Twoja praca nie pójdzie na marne.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko