Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

W środku miesiąca Mars przejdzie do Twojego znaku, co wpłynie pozytywnie na Twój temperament. Wytrzymałość, działanie, potrzeba niezależności zyskają na sile. Z drugiej jednak strony Twoja planeta, Uran, uda się ze znaku Barana do Byka. Być może będziesz przez to rozerwany pomiędzy dwoma pozycjami, pomiędzy chęcią działania a uczuciem, że powinieneś wszystko zwolnić. Uda Ci się to pogodzić, jeśli zadasz sobie pytanie, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze. Skup wtedy całą energię w tym kierunku. Jeśli jesteś nauczycielem lub działasz w organizacjach, znajdziesz okazje na to, aby zaproponować nowe plany, które zostaną zaakceptowane. Twoja moc podejmowania decyzji będzie potrzebna i wykorzystana, uda Ci się popchnąć do przodu sprawy, które zależą od większej ilości osób. To tak, jakbyś nagle stał się pilotem wielkiego samolotu. Możesz lecieć, dokąd tylko zechcesz! Nie zapominaj tylko o swoich tradycyjnych metodach organizacji i działania, gdyż mogą się przydać. Nawet jeśli masz w sobie optymistyczną postawę, możesz mieć czasami wrażenie, że mogłeś zrobić coś lepiej. Bądź jednak dobrej myśli, gdyż nawet jeśli czasami brakuje zasobów (finansowych lub ludzkich), powoli sytuacja się polepszy, a Tobie uda się zrealizować to, co zostało zaplanowane. 25go i 26go maja zawodowe lub prywatne sprawy, które uważałeś za zamknięte, mogą wrócić. Ta sytuacja wyda Ci się długa i skomplikowana, ale jeśli podejdziesz do tego ze spokojem, szybko odnajdziesz rozwiązania.

Miłość

Zastanawiasz się nad podjęciem decyzji - założenie rodziny czy poczekanie. Czujesz, że jesteś gotów na tę nową przygodę i chcesz zmienić sytuację, która wydaje się Tobie nieco zablokowana. Być może jeszcze nie do końca dojrzałeś do tej decyzji, a hamulce, które odczuwasz, znajdują swoje źródło w Twoich własnych wątpliwościach?

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś w samym centrum zmian i ewolucji we wszystkich dziedzinach życia. Ludzie doceniają Twój talent oraz Twoją wrażliwą naturę. Pamiętaj jednak, aby nie wysyłać sprzecznych informacji swoim zachowaniem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko