Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Przejście Merkurego do Byka (między 5 a 20 maja) wpłynie na Ciebie bardzo pozytywnie, pomagając Ci się skoncentrować, dając Ci czas na przygotowanie się do ważnych wymian zdań, a nawet podróży. Relacje z innymi rozwiną się w tempie dopasowanym do Twojego temperamentu, a dyskusje będą konkretne, konstruktywne i solidne. To wszystko uspokoi Cię i pomoże Ci wyrazić siebie z ufnością. Ten tranzyt będzie niezwykle korzystny dla Twoich ideałów, Twoje pomysły złączą się w jedną całość z logicznym rozumowaniem i stworzą świetne efekty. 14 maja – czas na Wenus. Więzi jeszcze bardziej się wzmacniają w atmosferze pełnej zaufania i solidarności. Pewne wydarzenia potwierdzą Twoje przekonania i umiejętności, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie uczuciowe i kwestie finansowe. Możliwe będą nowe inwestycje, a Ty będziesz mieć świetną intuicję do biznesu, zwłaszcza w kwestiach nieruchomości. Maj jest więc idealnym czasem na przemyślenie swoich planów, zrozumienie najważniejszego celu i zdecydowanie o swojej przyszłości.

Miłość

Powoli i spokojnie panująca atmosfera ulegnie poprawie. Zaczniesz od rozmów i otworzenia swojego serca od 5 maja, z kolei 14 maja Twoje relacje niezwykle się wzmocnią, dzięki konkretnym i solidnym projektom. 15 maja Mars pozostawi Bliźnięta i przez kilka tygodni wesprze Twoje działania, będąc w znaku Raka.

Nasza rada dla Ciebie

Warto uzbroić się w cierpliwość: dwa tygodnie szybko przelecą, a później będziesz mieć wszystkie karty w swoich rękach, aby siać spustoszenie! Czas, aby zastanowić się nad poważną relacją, masz do tego doskonałe warunki.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko