Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Drogi Bliźniaku, w tym miesiącu miłośc jest pod kontrolą! Wenus, jako jeden z graczy, pojawia się w twoim znaku i wnosi do niego urok i charyzmę! Do 20-go możesz cieszyć się Słońcem Byka, które podświetla twoje życie wewnętrzne i introspekcję. Merkury, twoja planeta, proponuje zmianę sposobu komunikacji na bardziej spolegliwy. Po 12-tym, Merkury pojawia się w twoim znaku i dołącza do Wenus wspólnie spacerując i szczebiocząc! Merkury zachęca cię do wysiłku. 20-go Słońce wzmocni wpływ Wenus i Merkurego w domu: to będzie wspaniały koniec miesiąca! Saturn i Mars w Wodniku, w pierwszej dekadzie, stworzy i wzmocni twój wzorzec życia lub wyprawi cię we wspaniałą podróż. Od 15-go w sferze społeczno-zawodowej pojawi się Mars, a w trzeciej dekadzie Neptun, na placu twojego Słońca. To zapowiada niejasne sytuacje, zdrady i konflikty. Miej oczy otwarte!

Miłość

Udogodnieniem dla ciebie będzie ten wdzięk, który pojawi się w domu dzięki Wenus. Mars, w Wodniku, aż do 14-go, pobudza twój zmysłowy apetyt. Od 15-go wystrzegaj się łączenia kariery z romansem. Neptun nie buduje klimatu i może przynieść rozczarowanie, byłoby żal! Twoje myśli będą krążyć wokół miłości od 13-go do 29-go. Niechaj tak będzie!

Nasza rada dla Ciebie

Uran w Byku rozpoczyna długofalowe działania odnowy w twoim znaku. Nie spiesz się, co ma być to będzie, może nie po twojemu, ale szybko się dostosujesz. W tym miesiącu doświadczaj radości związanej z uczuciami i emocjami!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko