Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Maj 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Charyzma, popularność i wartości! Słońce w twoim znaku, aż do 20., wspierane przez Wenus do 10. i Urana przez cały miesiąc, wzmacnia twój osobisty blask, nie pozostaniesz niezauważony! Jupiter przybywa do twojego obszaru społecznego 14-go dnia, aby dołączyć do Neptuna, obietnice zostaną dotrzymane, a projekty zostaną uruchomione! Mars w Raku, w pięknym aspekcie twojego znaku, zwiększa dynamikę twoich relacji i sposobu komunikowania się. Saturn zawsze w twoim obszarze społeczno-zawodowym wymaga od ciebie powagi i poczucia odpowiedzialności. Twój ideał życia nadal się zmienia, jesteś dojrzalszy. Od 21 Bliźnięta w twoim obszarze związanym z twoimi aktywami zapraszają cię do zapoznania się z twoimi sprawami finansowymi, ale jeśli chodzi o finanse, to jesteś najlepszym zodiakiem!

Miłość

Ten miesiąc zapowiada się dla twojego znaku bardzo intensywnie i zmysłowo. Twoja epikurejska, a nawet hedonistyczna natura ma wiele do zaoferowania. Miesięczne energie ujawniają twój potencjał! Uran pojawi się w twoim domu i może pomóc w wyrażeniu miłości. Krótkotrwałej, ale intensywnej! Postaw na swoje emocjonalne podstawy: spokój, wrażliwość, zmysłowość i czułość!

Nasza rada dla Ciebie

Nadchodzi bardzo miły miesiąc. Twój nastrój może zostać nagrodzony wedle woli, pragnienie zadowolenia pojawia się w sposób naturalny, jak i dążenie do realizacji projektów. Jesteś znakiem ziemi, zakochanym w otaczającej cię rzeczywistości!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko