Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 25/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Miłośc, kreatywność i praca są najważniejsze w tym pięknym miesiącu! Wpływ Byka do 20-go służy twojemu obszarowi emocjonalnemu, twojej kreatywności i relacjom z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. W perspektywie jest obfitość uczuć, radości, przyjemności i pięknych chwil! Mars pojawia się, aby animować twoje uczuciowe lub towarzyskie związki, pomoże pozostać dyplomatycznym i spokojnym. Twoje czujne zachowanie dotyczące sfery finansowej trwa nadal. Saturn i Jowisz do 13-go w Wodniku, wspierają twój obszar zawodowy i doskonałe zarządzanie finansami. Pluton, obecny zawsze w twoim znaku, głęboko na ciebie wpływa. Od 21 skupisko energii w Bliźniętach podkreśla znaczenie twojej pracy, zdrowia i codziennego życia. Komunikujesz się z innymi z humorem, twoja zazwyczaj poważna postawa jest łagodniejsza, a nawet wycofana. Koniec miesiąca jest lekki!

Miłość

Twoje uczucia są silne i dobrze zakotwiczone dzięki wpływom planet w Byku, w pięknym aspekcie twojego znaku. Kochany, dzielenie się z innymi i życzliwość to twoje emocjonalne priorytety do 20. Mars w Raku zwiększa twoją zmysłowość, ale także wrażliwość, uważaj, aby nie zareagować zbyt mocno na innych. Od dwudziestego zmienia się atmosfera, wyrażasz swoją miłośc bez robienia zamieszania!

Nasza rada dla Ciebie

Obszar miłości i radości pozwala cieszyć się życiem w pełni w tym miesiącu! Twoje poczucie moralności jest na wysokim poziomie, a codzienna rutyna została zaakceptowana. Nie bądź aż tak wrażliwy, żyj w tym miesiącu z miłością, szacunkiem i lekkością!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko