Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2023 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Energie emanujące z Ryb i Raka nadają sens twojej egzystencji. Zacieśniają się więzi z tymi, którzy podzielają twoje wartości. Jednak tęsknisz za tym małym czymś, co stanowi jedną całość! Jowisz osiada w twoim znaku od 17. Szczęśliwe gwiazdy i energie promują twój rozwój osobisty. Daje to możliwości, które pozwolą ci wrócić na właściwe tory lub przywrócić równowagę, która została naruszona. W tym miesiącu połączenie z Merkurym na nowo odkrywa życzliwość, szacunek i łatwość w codziennym życiu. Jednak od 21. zgódź się na współpracę z Marsem w Lwie, ponieważ możesz zyskać więcej, niż myślisz.

Miłość

Od 8, z Wenus w Raku, wszystko wygląda dobrze. W przypadku Merkurego relacje i uczucia są pełne czułości i zrozumienia. Twoje emocje pojawiają sie w serdecznej atmosferze. Od 17. szczęście uśmiecha się do ciebie. Możesz wejść na pokład!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc maja zapowiada się satysfakcjonująco i konstruktywnie. Aby magia zadziałała, rozważ wcześniejsze działania. Zapobiegnie to ponownemu popełnieniu tych samych błędów.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko