Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 25/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Saturn wciąż popycha cię do dzialania, próbując otworzyć cię na kolejną wizję życia. W rezultacie czasami czujesz się dobrze, a innym razem zniechęcenie może cię przytłoczyć. Aby pomóc ci utrzymać poziom, otrzymasz życzliwe i pragmatyczne wsparcie energii pochodzących od Byka i Raka. Pomogą ci znaleźć odpowiednie zasoby, aby sprostać wymaganiom Saturna. Zapewnią ci stabilność, która oszczędzi ci podejmowania złych decyzji. Jednak pomoc opatrzności byłaby mile widziana! Jest ucieleśnieniem Jowisza, szczęśliwej gwiazdy, która osiedliła się w Byku. Otwiera drzwi do nowych możliwości, które były odczuwalne już od pewnego czasu.

Miłość

Wpływy Saturna zachęcają do skupienia się na uczuciach. W rezultacie patrzysz na sytuację surowym, pesymistycznym, a czasem krytycznym okiem. Na szczęście energie na przyjaznych planetach są rozrywką! Sprawiają, że poznajesz ludzi, którzy mają moc, abyś zmienił zdanie.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy poczujesz, że wydarzenia się komplikują, cofnij się. Pomoże ci to zrozumieć ich znaczenie i to, co musisz zrobić, aby się uspokoić.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko