Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Energie Marsa i Merkurego w Baranie zapowiadają problemy i nieszczęścia. Ponadto sprawiają, że podejmiesz działania! Dlaczego? Ponieważ możliwe zagrożenia dodadzą ci odwagi. Ponieważ nie poddajesz się łatwo trudnościom, pokonujesz je z determinacją. W tym miesiącu prawdopodobnie nie będzie łatwo. Twoi bliscy będą musieli być dyplomatyczni, kiedy cię o coś poproszą. Jednak dzięki przeniesieniu Merkurego w Bliźniakach 16. jesteś otwarty na dialog. Z drugiej strony, ponieważ Mars pozostaje w Baranie do końca miesiąca, warto czerpać inspirację z mądrości Saturna w Rybach. To cię uspokoi, a jednocześnie zrozumiesz, że czas leczy rany i pomaga zapomnieć.

Miłość

Między 1. a 23. Wenus w Byku porządkuje sprawy sercowe. Dzięki skupieniu na tym, co ważne, odnajdujesz spokój. Chętnie spędzasz czas w miłym towarzystwie. Aby wszystko poszło dobrze, nie denerwuj się, bo to sprawi, że staniesz się niezdarny.

Nasza rada dla Ciebie

Poddawanie się impulsywności i wpływom Barana nie przyniesie ci nic dobrego. Z drugiej strony, entuzjazm i przedsiębiorcza energia sprzyjają twojemu rozwojowi.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko