Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Uran i Jowisz w Byku stawiają przeszkody na twojej drodze. Od zeszłego miesiąca, dzięki wsparciu planet w Baranie, pokonujesz je z większą łatwością. Do 15, Merkury wzmacnia twój umysł. Znajdujesz rozwiązania na problemy, które stawiają przed tobą zdarzenia. 1 maja, Mars zasiedla Barana do 31. Nie zadowalasz się już tylko świetnymi myślami. Przechodzisz do działania! Z Plutonem w Wodniku, twoje decyzje i inicjatywy mają moc transformacyjną. Twoje pragnienia są głębokie, i nie godzisz się już na to, by ktoś przeszkadzał ci w realizacji projektów. W tym miesiącu jesteś nieprzemijalnie efektywny i nic cię nie zatrzyma. Pod koniec miesiąca, przekroczenie Słońca, Wenus i Jowisza Geminów łączy ten fenomen.

Miesięczny Horoskop Maj 2024 dla Wodnik
Idź do

  Miłość

  Wenus w Byku ustawia wasze miłości w trybie życia, który wam nie pasuje. Kręcicie się w kółko. Nic nie idzie do przodu. Ludzie was irytują. Jesteście przekonani, że utrudniają waszą wolność. 24-go, z przejściem do Bliźniąt, sprawy się poprawiają. Czujecie się bardziej wolni.

  W związku

  Za dużo obowiązków i nadmiar życia rodzinnego przytłaczają Cię. W rezultacie szukasz ucieczki. Jeśli Twój partner/partnerka jest niezależny/niezależna, poradzi sobie z Twoją nieobecnością. Jeśli nie, staraj się być obecnym na ważnych chwilach.

  Singiel

  Wenus gra sobie z wami, prezentując wam ludzi, którzy w ogóle do was nie pasują! Nie pchajcie ich, żeby ruszyli! Poczekajcie na przejście Wenus przez Bliźnięta, wtedy będzie łatwiej.

  Kariera / Finanse

  Ten miesiąc zapowiada się obiecująco pod względem rozwoju zawodowego. Możesz zdobyć stanowisko, które sobie wymarzyłeś lub zrealizować projekt, który porusza twoje serce. Jednak nic nie będzie łatwe, gdyż znajdujesz się pomiędzy obowiązkami wynikającymi z Byka, które zmuszają cię do dawania z siebie wszystkiego, lecz spowalniają twoje postępy, a energiami od Barana i Bliźniąt, które służą twoim interesom, dynamizmowi i zdolnościom komunikacyjnym - można powiedzieć, że czeka cię sporo pracy! Twoja zdolność do regeneracji, dzięki Plutonowi w twoim znaku, nigdy nie była silniejsza. W pracy lub w sprawach finansowych, będziesz wyjątkowo zdeterminowany!

  Porady na miesiąc

  Przemiana tego, co przestarzałe, pomoże ci posunąć się naprzód. Natomiast zniszczenie tego, co nie jest przestarzałe, spowoduje przeciwny efekt. Postępuj z rozwagą, a wszystko będzie idealne.

  Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.