Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

W tym okresie czeka Cię wiele wrażeń! Aż do 20-go, energie Byka (Słońce i Uran od 1. do 20.) sprawiają, że Twoje poczucie własnej wartości jest bardzo wysokie, będziesz chciał zrozumieć sytuację i zrealizować swoje marzenia! Merkury, Twoja planeta, leci nad trzema znakami, Baranem, Bykiem i Bliźniętami, Twoja zdolność adaptacji będzie bardzo przydatna, nie będziesz miał innego wyboru niż elastyczność i kompromis. Merkury i Neptun w duecie aż do 10. zachęcą Cię do otwarcia się na nowe doznania. Pewne nieoczekiwane spostrzeżenia mogą Cię wyprowadzić z równowagi. Mars w Lwie pozostawia Ci wolną rękę, Twoje poglądy należą tylko do Ciebie, dobrze to wykorzystaj! Od 20-tego energie Bliźniąt, Słońca i Jowisza, pobudzają Twoje ambicje, a Twoja kariera będzie w centrum twoich myśli, działaj bez strachu. Pluton zaczyna swoje zmiany w Twoim życiu codziennym, czy chcesz się poddać?

Miłość

Będziesz pobudzony i pełen pasji, możesz zaskoczyć innych swoim zachowaniem. Wenus w znaku Barana zwiększa wewnętrzne napięcie, którego trudno się pozbyć. Otwórz się na tę energię, a Twoje relacje miłosne, choć intensywne, będą bardziej harmonijne. Być może będziesz miał trudności z wyrażeniem swojej zmysłowości.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu mogą pojawić się pewne wyzwania, ale Twoja głęboko zakorzeniona rozwaga powinna pomóc Ci zmierzyć się z wszelkimi przeszkodami. Uwierz choć raz w swoje szczęście i w swoje możliwości.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko