Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Praca i życie codzienne to Twoje priorytety w tym miesiącu! Energie, aż do 20-go, będą sprzyjać Twoim intymnym, partnerskim relacjom, inne uczucia zajmą mniej ważne miejsce i będziesz musiał to zaakceptować. Od 11. do 26. Merkury podkreśli wpływ innych, ważny będzie dialog. Merkury od 1. do 10., Wenus, Saturn (od 25.) i Neptun kontrolują obszar zawodowy, będziesz mieć pragnienia rozwoju, robienia tego, co lubisz i znalezienia prawdziwego sensu w swoim życiu zawodowym. Mars w Lwie zobowiązuje Cię do bycia czujnym w stosunku do współpracowników lub zwierzchnika, postaw na szczerą, ale lojalną postawę. 20-go Słońce w Bliźniętach dołącza do Jowisza i nadaje Twojemu życiu psychicznemu ogromną intensywność, skorzystaj z okazji, aby zdefiniować swoje osobiste pragnienia. Pluton może uwydatnić pewne rodzinne obawy i niepewności.

Miłość

Saturn, do 24., sprzyja zaangażowaniu uczuciowemu opartemu na głębokiej komunikacji, czy jesteś na to gotowy? Wenus w znaku Barana wzmacnia Twoje uczucia, podczas gdy Mars w Lwie pobudza Twoje najbardziej fascynujące pragnienia, trudno będzie znaleźć równowagę, ale uwielbiasz wyzwania, wszystko zależy od Ciebie!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc nie jest miesiącem spokojnym, ale jesteś istotą gotową na wyzwania i zmagania. Działaj z zapałem i wytrwałością, ale zawsze lojalnie, w przeciwnym razie ryzykujesz, że trafisz na nieprzyjemną reakcję.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko