Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

To miesiąc wyjątkowo spokojny i nastawiony na naprawienie relacji z innymi! Słońce w Byku do 20-ego, eskortowane przez Urana, zachęca do skupienia się na sferze pracy i dostosowania się, jeśli jakieś nieprzewidziane wydarzenie będzie miało miejsce. Mars w Lwie wzmacnia Twoje działania, nie wahaj się zaryzykować w szczytnym celu. Energie Barana, Saturna (od 25.), Wenus i Neptuna przez cały miesiąc, są pełne korzyści w Twoim życiu emocjonalnym lub rodzicielskim, prawdopodobnie doznasz uczuia ogromnej satysfakcji. Merkury między 11. a 26. wymaga zaangażowania zawodowego, koncentracji i otwartości na dyskusję z kolegami. Stojąc twarzą do Ciebie, Słońce 20-go, Merkury 26-go i Jowisz czuwają nad Twoim życiem intymnym lub towarzyskim, współpracuj!

Miłość

Sfera uczuć zapowiada się korzystnie. Merkury, od 1. do 10., a następnie od 26. do 31., Wenus i Neptun przez cały miesiąc, obdarowują Cię energiami przydatnymi dla dobrego samopoczucia emocjonalnego. Twoja zmysłowość będzie niesamowicie pociągająca, Mars w Lwie czuwa nad fizycznym pożądaniem!

Nasza rada dla Ciebie

Mierz zawsze wysoko, podążaj swoją ścieżką, planety pomogą Ci zidentyfikować, co sprawia, żeTwoje serce śpiewa, słuchaj uważnie! Ogranicz niepokój w działaniu lub słowach, a wszystko będzie dobrze.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko