Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Twój niesamowity dar dyplomacji prawdopodobnie przyda się w tym miesiącu! Aż do 20-go, energie zachęcają do myślenia o zmianach, do spojrzenia na swoje życie w inny sposób, nie wiesz co to znaczy wahać się! Jowisz sprzyja Twoim celom i marzeniom., to chyba dobre wieści na ten temat? Mars wzmacnia Twoje przyjaźnie lub projekty, unikaj pośpiechu w swoich działaniach, Twój dynamizm może być postrzegany jak coś negatywnego! Twoje życie małżeńskie jest pod wpływem Merkurego od 1. do 10., Wenus i Neptun jako duet będą obene przez cały miesiąc, można się spodziewać pięknych chwil, żywej komunikacji, sporej aktywności, a także optymizmu i inspiracji. Pluton w Wodniku pomaga Ci rozpocząć nieodwracalną i korzystną zmianę w Twoim życiu miłosnym lub życiu zawodowym.

Miłość

W tym miesiącu energie zaspokoją Twój emocjonalny głód! Wenus i Neptun w Baranie, zwrócone w stronę Twojego znaku, harmonijnie wzmacniają każdą trwałą intymną więź, podczas gdy Mars w Lwie obdarza Cię potężnym magnetyzmem cielesnym. Kto mógłby Ci się oprzeć w takiej sytuacji? Z kolei, jeśli szukasz bratniej duszy, Pluton się tym zajmie!

Nasza rada dla Ciebie

Czeka Cię niesamowicie przyjemny miesiąc. Pokonaj swoją niecierpliwość, która może przeszkadzać Ci między 11. a 26., słuchaj innych, a wszystko będzie dobrze.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko