Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Marzenia o podróży i społeczno-zawodowym spełnieniu! Aż do 20, Słońce w Rybach wspierane przez Wenus, wywołuje pragnienie życia, które jest naprawdę potężne! Ci, którzy są zazwyczaj przywiązani do swojego domu, mogą marzyć o zmianie scenerii lub oryginalnych spotkaniach. Energie Wodnika, Merkurego, Jowisza i Saturna pobudzają twoje wewnętrzne życie i cielesne pragnienia, twoje spojrzenie na życie się zmienia. Uran ułatwia nawiązanie nowych przyjaźni lub odbudowanie starych relacji, a także powstanie innowacyjnych projektów. Mars w Bliźniętach od czwartego dnia dodaje energii, która jest nieco spokojna, ale nie można powiedzieć, że słaba. Twój obszar prywatny zawsze jest pod opieką Plutona, który pomaga się zregenerować. 22 Słońce i Wenus w Baranie wspierają twój zawód i życie prywatne w delikatny sposób.

Miłość

Pluton zawsze stawia pytania o twoje życie miłosne, jak bardzo o nim myślisz? Wenus w znaku wody, aż do 21. przynosi spokój twojemu sercu, rozumiesz swojego partnera, rozmawiasz z nim szczerze i z delikatnością! Twoje pragnienia są tajemnicze i czasami trudne do wyrażenia. Po 20. twoja zmysłowa energia jest bardziej śmiała i przynosi korzyści twojemu związkowi.

Nasza rada dla Ciebie

Energie zapraszają cię, abyś się rozkoszował chwilą obecną. Zainteresował się filozofią życia, tak często zaniedbywaną! Siła w Wodniku zapowiada naprawdę ważne, przyszłe zmiany dla ciebie. Bez strachu, wszystko jest w porządku, będzie dobrze!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko