Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Marzec 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

Neptun w znaku Ryb trzyma cię w doku. Potrzebujesz podróży, ale masz problemy ze startem. Jednak w pewnym momencie będziesz musiał wrócić z chmury i podjąć decyzje, których potrzebujesz. Nie jest to w tym miesiącu: w rzeczy samej, gwiazdy blokują postęp, o którym śnisz, masz dziwne uczucie, że się z tobą bawią. Oszczędzasz niekończące się dyskusje z twoimi przyjaciółmi, członkami rodziny lub kompletnie nieznajomymi. Sprawiasz, że twoje przywództwo jest prawdziwą bronią, więc przyciągasz dobrą wolę i dobrą radę. Podążaj tą świetlistą ścieżką, śledząc planety. Za chwilę pozytywny napływ podniesie poprzeczkę; w końcu będziesz mógł opuścić swoje cumy

Miłość

Może powielasz ten sam wzór zbyt długo? Daje ci to złudzenie, że nie potrzebujesz nikogo, kto by rozwiązał twoje problemy. W marcu, ustalając tempo, dajesz możliwość ponownego połączenia się z samym sobą i z miłością. Jeśli niekoniecznie dotrzesz do sedna, sprawy już się zaczynają. 24 dnia nie strać północy.

Nasza rada dla Ciebie

Denerwujące opóźnienia lub nieprzewidziane ograniczenia nie będą miały wpływu na silną organizację. Spodziewaj się jak najwięcej, będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby uszanować swoje zamówienia.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko