Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Marzec 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

Pełen energii a czasami w postawie wyczekiwania? Jest to cała sprzeczność tego okresu, który jeszcze otwiera nowe perspektywy. Czy w ostatnich miesiącach czułeś to życie czy ludzi? Nie dawaj sobie prezentów. Masz takie same, unikaj ciosów lub pustych słów. To prawie koniec. Lekcje życia, które zostały ci zadane, mają tendencję do zaniku. Masz przewagę i nareszcie rozumiesz, że nie wszyscy są "piękni i mili". Witamy na Ziemi! Jesteś wzmocniony swoją osobowością i obroną. Nikt od teraz się nie zawiedzie: jesteś hojny i pełen empatii, w porządku, ale wiesz również, jak pokazać zęby, kiedy trzeba.

Miłość

Wiadomość e-mail lub odpowiedź, która nie przychodzi, powoduje, że trochę się wzdrygasz. Jeśli szukasz bratniej duszy i masz trudności z podjęciem decyzji, nie zmuszaj do niczego. Wszystko, co musisz zrobić, to pozostać w swojej podstawowej energii: spokoju. Zdziwisz się, gdy coś się odblokuje.

Nasza rada dla Ciebie

Czujesz kontrolę. Idziesz w dobrym kierunku, bez potrzeby GPS. Skorzystaj z tego okresu, aby wrócić wszystko na właściwe tory.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko