Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Energie pochodzące od Barana nadal wywierają na ciebie presję. Okazje lub szanse można dobrze wykorzystać. Masz wrażenie, że musisz dokonać wyboru tak szybko, jak to możliwe. Energie w przyjaznych znakach przynoszą ci wsparcie. Oszczędzają cię przed kaprysami losu. Od 8. przeniesienie Saturna zachęca do skupienia się na tym, co ci odpowiada i co jest dla ciebie wygodne. Energie te łagodzą presję. Zachęcają do poświęcenia czasu na pewne kwestie. Zachęcają również do myślenia o swoich ambicjach. Saturn emanuje ochronną energią. Zewnętrzne bodźce nie docierają do ciebie tak bardzo jak wcześniej. Dlatego znajdujesz w sobie moc, która pomaga ci podejmować właściwe decyzje, służące twoim interesom.

Miłość

Czujesz się coraz lepiej. Stopniowo odzyskujesz kontrolę nad sytuacją. Jednak atmosfera jest nadal napięta! Od 17. Wenus w Byku ponownie łączy cię z ludźmi, którzy podzielają te same wartości, co ty. Twoje uczucia odnajdują swoje fundamenty.

Nasza rada dla Ciebie

Planety w przyjaznych znakach działają jak barykada, która izoluje cię od presji otoczenia. Eksperymentuj z rozwiązaniami, które cudownie się pojawią. Nie będziesz żałować.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko