Dzisiaj, Wtorek 13 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Marzec 2023

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 13/04/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Ten miesiąc upływa pod znakiem transferu Saturna do twojego znaku. Ta energia zachęci cię do skonkretyzowania twoich ambicji i osiągnięć. W połączeniu z energiami pochodzącymi z Koziorożca i Byka, rozwinie to twoje umiejętności i doświadczenie. Twoje kontakty z innymi będą nabierać głębi. Z czasem się ocieplą. Aby tak było Saturn pomoże ci zatrzymać przy sobie tylko tych, którzy będą uczestniczyć w twoim życiu. Wraz z Merkurym krążącym w tym miesiącu w twoim znaku zachęci cię do obserwowania wydarzeń przed podjęciem decyzji. Około 7, gdy Księżyc w pełni formuje się w Pannie, obserwuj, czekaj, a następnie działaj.

Miłość

Dzięki wsparciu planet w przyjaznych znakach obszar uczuć jest w dobrym stanie. Dostosowujesz się do wydarzeń i ludzi, subtelnie oddzielając się od tego, co ci nie odpowiada. Od 17 Wenus łączy cię z tymi, którzy podzielają te same wartości, co ty.

Nasza rada dla Ciebie

Z biegiem czasu planety w przyjaznych znakach zmuszą cię do ponownej integracji z wszechświatem. Twoje relacje się rozluźniają? To normalne. Nie próbuj ich naprawiać na siłę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko