Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2023 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Ten miesiąc upływa pod znakiem transferu Saturna do twojego znaku. Ta energia zachęci cię do skonkretyzowania twoich ambicji i osiągnięć. W połączeniu z energiami pochodzącymi z Koziorożca i Byka, rozwinie to twoje umiejętności i doświadczenie. Twoje kontakty z innymi będą nabierać głębi. Z czasem się ocieplą. Aby tak było Saturn pomoże ci zatrzymać przy sobie tylko tych, którzy będą uczestniczyć w twoim życiu. Wraz z Merkurym krążącym w tym miesiącu w twoim znaku zachęci cię do obserwowania wydarzeń przed podjęciem decyzji. Około 7, gdy Księżyc w pełni formuje się w Pannie, obserwuj, czekaj, a następnie działaj.

Miłość

Dzięki wsparciu planet w przyjaznych znakach obszar uczuć jest w dobrym stanie. Dostosowujesz się do wydarzeń i ludzi, subtelnie oddzielając się od tego, co ci nie odpowiada. Od 17 Wenus łączy cię z tymi, którzy podzielają te same wartości, co ty.

Nasza rada dla Ciebie

Z biegiem czasu planety w przyjaznych znakach zmuszą cię do ponownej integracji z wszechświatem. Twoje relacje się rozluźniają? To normalne. Nie próbuj ich naprawiać na siłę.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko