Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Marzec 2024 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Mars i Wenus w Wodniku otwierają dla ciebie drzwi. Zachęcają do skupienia się na zmianach i nowych koncepcjach. W ten sposób wyjdziesz ze stanu zawieszenia, który cię przytłacza. Jednak te dwie planety nie pozostaną wiecznie w Wodniku. 12. Wenus znajduje Słońce w Rybach. 23. Mars robi to samo. Z drugiej strony, 11. Merkury osiada w Baranie, a Słońce dołącza do niego 21. Chociaż zmiana kierunku jest widoczna, możesz pokonać trudności. W tym miesiącu, gdy masz do czynienia z zagrożeniami, zatrzymaj się! Poświęć czas na poprawienie tego, co dla ciebie najważniejsze. Dostosuj swoje plany. Nie kwestionuj wszystkiego, tylko zadbaj o obszar twojego życia, który musi się rozwijać.

Miłość

Planety znjadujące się w Wodniku i Baranie ułatwiają życie, a te obecne w Rybach powodują komplikacje. W tym miesiącu skup się na ludziach, spotkaniach i okazjach, które są z tobą związane. Wtedy wszelka krytyka, zniecierpliwienie i rozczarowanie znikną z twojego życia.

Nasza rada dla Ciebie

Składanie obietnic bez pokrycia lub uciekanie od problemów wydaje się niepoważne i krótkowzroczne. W tym miesiącu powiedz innym prawdę o swoich zamiarach i oczekiwaniach.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko