Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2024 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Saturn w Rybach daje czas na realizację projektów i poznanie nowych ludzi. Niemniej jednak możesz mieć wrażenie, że wszystko trwa zbyt długo. W marcu energie są wysyłane przez Merkurego do 10., Słońce do 20., Wenus od 12., a Mars do 23. Dzięki cennej pomocy tych planet szanse na sukces są coraz większe. Uważaj jednak na swoje reakcje od 11. do końca miesiąca. Merkury i Słońce są w Baranie i będą wywierać na tobie presję. W tym miesiącu, cokolwiek się stanie, pozostań spokojny. Nie spiesz się, bo wtedy zaczniesz tracić nad wszystkim kontrolę.

Miłość

Impulsywne kaprysy powodują, że tracisz równowagę, ponieważ jesteś prawdziwym romantykiem. Zatem przy energiach krążących w Wodniku i Baranie w tym miesiącu możesz czuć się zagubiony lub bezradny. Bądź pewny siebie! Dzięki planetom obecnym w Rybach twoje uczucia odnajdą satysfakcję.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu wszyscy są niecierpliwi. Nie dostosowuj się do ich zasad. Saturn daje ci czas na działanie we własnym tempie, więc korzystaj.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko