Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Słońce, Merkury, Wenus i Mars dołączają do Saturna w Rybach. Połączone z Uranem i Jowiszem w Byku, te energie sprzyjają twojemu postępowi. Jednak możesz mieć wrażenie, że rzeczy dzieją się wolniej niż zwykle. Możliwe też, że doświadczysz spadków energii. Bądź spokojny, będą one tylko chwilowe, jeśli pomyślisz o regularnym odpoczynku. W tym miesiącu twoja wrażliwość na zewnętrzne wpływy jest wzmożona. Dlatego reagujesz zarówno na dobre fale, jak i na złe. Kiedy jesteś otoczony pozytywnymi ludźmi, wszystko jest dobrze. Niestety, z tymi, którzy są mniej pozytywni, twoje reakcje są nieprzewidywalne i irracjonalne. W tym miesiącu stawiaj na osoby pozytywne i unikaj tych, które są wymierające. W ten sposób twoje życie będzie nadal obfitować w wygodę i ułatwienia.

Miesięczny Horoskop Marzec 2024 dla Ryby
Idź do

  Miłość

  Twoje miłości kierują się w stronę trwałości i stabilności. Jednakże mogą popaść w nudę, by później odzyskać radość życia. W tym miesiącu Twoje relacje przechodzą kolejne etapy dzięki okresom niepewności, przez które przechodzą. Dlaczego? Ponieważ mają one stymulujące i uwalniające skutki.

  W związku

  W tym miesiącu wasze związki są mądre i rozsądne. Są odporne na zewnętrzne zakłócenia. Jednak jeśli zbyt mocno popadacie w rutynę, nie wahajcie się zrealizować waszych pomysłów. Wasza druga połówka będzie zachwycona towarzyszeniem wam w waszych zajęciach.

  Singiel

  Szansa na spotkanie jest obecna. Jednakże możliwe, że nikt nie spełni oczekiwań. Zmniejsz swoje ideały i oczekiwania. W ten sposób zobaczysz, że naprawdę podobasz się komuś dobremu.

  Kariera / Finanse

  Jesteś jednym z grzeszników tego miesiąca! Twoja kariera jest wspaniała, a saldo na koncie bankowym również! Dobre humory! Twój znak jest rzeczywiście bardzo ceniony przez szybkie planety - Słońce do 20, Merkury do 10, potem Wenus od 11 i Mars po 22, uf! Nie wspominając o Saturnie i Neptunie, którzy umacniają Twoje postępy, pozwalają na ryzyko i nagłe inspiracje, aby osiągnąć to, co sprawia, że Twoje serce śpiewa. Poza Merkurym w Baranie od 10, który może przyspieszyć atmosferę i może wywołać u Ciebie zimne poty, Twoje szanse są realne! A co powiesz na skreślenie jednego losu z loterii?

  Porady na miesiąc

  Gwiazdy umieszczają cię w ochronnej bańce. Jednakże, spotkasz osoby bardziej wzburzone od ciebie. Kiedy poczujesz, że przeszkadzają ci, oddal się dyskretnie.

  Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.