Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2024 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Nadal masz w sobie pozytywną energię dzięki Marsowi i Wenus w Wodniku! Aby to błogosławieństwo pozostało, 11-go Merkury przechodzi w Barana, a 21-go dołącza do niego Słońce. Te szczególnie przedsiębiorcze energie zachęcają do pójścia naprzód. Do końca miesiąca odbudujesz swoje kontakty. Twoje argumenty są uderzające. Bronisz swoich pomysłów z niezwykłą siłą. Pamiętaj jednak, że Jowisz nadal jest obecny w Byku! Jeśli więc przypadkiem spotka cię odmowa, nie denerwuj się. Zamiast tego znajdź rozmówców, którzy mogą cię wesprzeć. W razie potrzeby nie nalegaj i nie naciskaj. W ten sposób oszczędzasz czas zamiast go tracić.

Miłość

Twoje uczucia są dobre, pomimo odejścia Wenus w Wodniku, ponieważ Merkury pomaga ci przejąć kontrolę. Możesz jednak przechodzić trudny okres. Jeśli tak się stanie, wyrażaj swoje uczucia na swój sposób tak, aby uspokoić najbardziej wrażliwe osoby.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli uczucia lub emocje innych destabilizują cię, pokonaj ten stan, używając swoich pomysłów, witalności i kreatywności. Czyniąc to, nie będziesz musiał rozmawiać o miłości.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko