Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Marzec 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 25/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Nadal masz w sobie pozytywną energię dzięki Marsowi i Wenus w Wodniku! Aby to błogosławieństwo pozostało, 11-go Merkury przechodzi w Barana, a 21-go dołącza do niego Słońce. Te szczególnie przedsiębiorcze energie zachęcają do pójścia naprzód. Do końca miesiąca odbudujesz swoje kontakty. Twoje argumenty są uderzające. Bronisz swoich pomysłów z niezwykłą siłą. Pamiętaj jednak, że Jowisz nadal jest obecny w Byku! Jeśli więc przypadkiem spotka cię odmowa, nie denerwuj się. Zamiast tego znajdź rozmówców, którzy mogą cię wesprzeć. W razie potrzeby nie nalegaj i nie naciskaj. W ten sposób oszczędzasz czas zamiast go tracić.

Miłość

Twoje uczucia są dobre, pomimo odejścia Wenus w Wodniku, ponieważ Merkury pomaga ci przejąć kontrolę. Możesz jednak przechodzić trudny okres. Jeśli tak się stanie, wyrażaj swoje uczucia na swój sposób tak, aby uspokoić najbardziej wrażliwe osoby.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli uczucia lub emocje innych destabilizują cię, pokonaj ten stan, używając swoich pomysłów, witalności i kreatywności. Czyniąc to, nie będziesz musiał rozmawiać o miłości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko