Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Skupiasz się na swojej pracy w tym miesiącu oraz na projektach, które możesz mieć na myśli. Od 1 do 20 marca słońce w Rybach pobudza twoją ambicję, chcesz rozwinąć swoją karierę. Jupiter w twoim znaku dodaje ci pewności siebie, idealnej do tego rodzaju projektów! 20 marca słońce łączy się z Merkurym i Wenus w Baranie, czujesz pragnienie konstruktywnego zaangażowania społecznego, twój krąg przyjaciół reaguje entuzjastycznie, urok i inteligencja taktyczna pomagają ci się wyróżnić. Mars dodaje emocji w obszarze finansowym, nie popuszczasz, aby zwiększyć swoje dochody lub doświadczyć bogactwa zmysłowości. Saturn trochę hamuje ostatni dekan, weź udział w tym procesie, podczas gdy Pluton otwiera drogę do radykalnych zmian. (Pierwszy dekan)

Miesięczny Horoskop Marzec 2025 dla Bliźnięta
Idź do

  Miłość

  Od 1 do 27 marca powinieneś mieć zdobycznego ducha, ciepłe wyrażenie uczuciowe i słowa, żeby je wyrazić. Mars w Raku podkreśla twoją zmysłowość, ale również bardzo wyraźną zaborczość, nie dus swego partnera ze strachu przed utratą - taki sposób sprawiłby, że ucieknie.

  W związku

  Radosny i dowcipny, zechcesz wyjść ze swoją drugą połówką i cieszyć się korzyściami wspólnoty we dwoje. Niemniej jednak, Mars naraża cię na silną libido oraz możliwą nutkę zazdrości, zaufaj swojemu partnerowi!

  Singiel

  Wychodź! Twoje szanse na spotkania są obiecujące przez cały miesiąc, energie w Baranie, słońce, Merkury i Wenus pomagają ci spotkać swoją drugą połówkę. Uważaj, Mars wzmacnia twoją nadwrażliwość emocjonalną, uważaj na niepowołane pośpiechy.

  Kariera / Finanse

  Twoja kariera jest jasno Twoim głównym zmartwieniem do 20, będziesz skoncentrowany, zdeterminowany, aby posuwać się do przodu w swojej pracy. Twój majątek mógłby skorzystać z wpływów związanych z Twoim intrygującym zachowaniem (szczególnie ostatni dekanat) pieniądze albo praca, będziesz walczący! Twoje kontakty zapowiadają się ekskluzywne i odlotowe, nie denerwuj swojego bankiera od 2 do 27.

  Porady na miesiąc

  Ten miesiąc obfituje w obietnice. Nie zniechęcaj się, jeśli pojawią się pewne trudności, są one integralną częścią życia. Masz wszystko, aby przesunąć się do przodu z projektem, więc bądź czujny!

  Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.