Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

W tym miesiącu skupiasz się na swojej pracy i projektach. Od 1. do 20. Słońce w Rybach zwiększa Twoje ambicje, chcesz rozwijać swoją pasję, Jowisz również dodaje Ci wiary w Twoje umiejętności, idealne do tego typu projektów! 20-go, Słońce dołącza do Merkurego i Wenus w Baranie, jesteś otwarty na konstruktywną krytykę, Twoi przyjaciele Cię wspierają, empatia i odpowiednia taktyka pomagają Ci odnaleźć swoje miejsce. Mars dodaje trochę emocji w sferze finansowej, nie zrezygnujesz z niczego, co może zwiększyć Twoje dochody lub przynieść dostatnie życie. Saturn ogranicza nieco Twoje działanie, podczas gdy Pluton przeciwnie, otwiera Ci drogę do radykalnej zmiany (1. okres miesiąca).

Miłość

Od 1. do 27. powinieneś mieć otwarte serce, dużo ciepła, emocji i odpowiednich słów. Mars w Raku podkreśla Twoją zmysłowość, ale także bardzo wyraźnie obnaża Twoją zaborczość. Postaraj się unikać ograniczania swojego partnera z obawy, że go stracisz, bo takie zachowanie byłoby początkiem końca ważnej relacji!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc jest pełen obietnic. Nie denerwuj się, jeśli wydarzą się niektóre rzeczy, one są częścią Twojego życia. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby kontynuować swoje projekty i aby działać.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko