Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2025 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Ten miesiąc zapowiada się jako czas wewnętrznej przemiany, świeżej samooceny lub nowego spojrzenia w głąb siebie. W każdym razie będziesz miał broń, aby stawić czoła każdemu wydarzeniu, korzystnemu lub denerwującemu. Energie Barana, Merkurego i Wenus pomogą Ci pozostać sobą. Po 20. Słońce również zbliża się do Barana i tym samym znów pojawia się Twoja siła! Jowisz ułatwia utrzymywanie przyjaznych relacji oraz realizowanie projektów, które zostały już rozpoczęte, wykorzystaj możliwości, które mogą pojawić się na Twojej drodze. Mars w Raku tak naprawdę nie pomaga Ci działać we właściwym czasie ani tak, jak byś chciał, może pojawić się u Ciebie lekkie wahanie. Uran nadal stanowi pewną przeszkodę w ostatnich dniach, sfera zawodowa może być trochę kłopotliwa, więc dostosuj się do otoczenia.

Miłość

Nawet jeśli Wenus się odrobinę cofa, to jego ognista energia pasuje do Ciebie jak ulał! Powinieneś w pełni zaakceptować swoje ogniste uczucia, wtedy Twoje relacje będą żywe i lojalne, a Twoje podboje powinny Cię satysfakcjonować. Zachowuj się szczerze i uczciwie; Mars może sprawić, że atmosfera będzie bardzo romantyczna.

Nasza rada dla Ciebie

Czeka na Ciebie bardzo efektywny miesiąc! Walcząc i działając, nie nadużywaj swojej siły, działaj z rozwagą i lojalnością, a inni zrobią to samo w stosunku do Ciebie.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko