Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Dzięki gwiazdom, Twoje życie uczuciowe wejdzie w tym miesiącu w inny wymiar. Jeśli do tej pory chciałeś przetestować reakcje pewnych osób, w październiku nie tracisz już czasu na obserwację. Decydujesz się więc na konkretne działania, nie zamierzasz już walczyć z wiatrakami. Bierzesz byka za rogi, stajesz więc czoło w czoło z osobą, która najbardziej Ci przeszkadza. Masz pozytywny wpływ na swoje otoczenie, a Twoja charyzma idzie w tym miesiącu w parze z pewną elegancją. Zyskujesz sympatię innych poprzez ciekawe i niespodziewane decyzje, które podejmujesz. W ciągu całego miesiąca czekają Cię piękne relacje, potrafisz wyrazić swoje potrzeby z gracją. Nie pozwalasz, aby negatywne wpływy wykluczyły Cię z działania. Jesteś tak zdeterminowany w odnalezieniu szczęścia, że mógłbyś za to dostać medal! Twoje zaangażowanie może jednak obudzić zazdrość u pewnych osób.

Miłość

Wenus wpłynie w tym miesiącu przede wszystkim na Twoje życie towarzyskie! Już od samego początku miesiąca tworzysz piękne relacje z innymi. Ukazujesz się w swoim najlepszym świetle, a Twoi najbliżsi cieszą się na widok Twojego dobrego humoru. mi iłośćma się dobrze, a od 14 października będzie jeszcze lepiej!

Nasza rada dla Ciebie

Wsłuchaj się w swoje własne potrzeby, ale również potrzeby swojego najbliższego otoczenia. Jeśli mi iłość się do Ciebie uśmiecha, to dlatego, że na to zasługujesz, więc bądź otwarty na pozytywne wpływy! Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, znajdź trochę czasu na refleksję.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko