Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Piękne energie miesiąca: relacje są na pierwszym planie, drogi Lwie! Aż do 22-go, Słońce w Wadze oświetla twój związek i sprzyja optymistycznemu umysłowi. Merkury w Skorpionie zaprasza cię do introspekcji. Oddziaływuje także na dom lub relacje rodzinne aż do 28-go. Wspaniała i entuzjastyczna energia ożywia Cię przez cały miesiąc! Miła pieniężna niespodzianka może pojawić się dzięki Wenus w Pannie od 4-go do 28-go. Twój rozwój zawodowy trwa, szczególnie w ostatnich dwóch dekadach. Czy myślałeś o sprawdzeniu stanu zdrowia? (w tych samych dekadach). Uran, w pierwszej dekadzie, pcha cię ku dużym zmianom społeczno-zawodowym, podczas gdy Neptun nieznacznie osłabia twój pragmatyzm finansowy w drugiej dekadzie. W ostatnim tygodniu dom i rodzina będą potrzebować twojej uwagi.

Miłość

Wenus daje, na pierwszy rzut oka, uczucia lekkie i nieśmiałe, ale mimo to zaborcze i wyjątkowe! Twoje zmysły pod egidą Marsa w Baranie, w pięknym aspekcie twojego znaku, będą potężne, nieskrępowane i zwycięskie. Umiejętnie zarządzaj potężnymi wpływami planet. Temperatura może być wysoka podczas tego jesiennego miesiąca!

Nasza rada dla Ciebie

Z wyjątkiem kilku drobnych nieprzyjemności w twoim domu lub rodzinie, z którymi będziesz musiał sobie poradzić w najlepszy możliwy sposób, siły miesiąca, wspierane przez twoją dyplomację, pozostaną dość łagodne dla twojego znaku. Wymieniaj poglądy, unikaj konfliktów i dogadzaj sobie!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko