Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Twoja sfera domowa jest pobudzona, a twój towarzysko-zawodowy los jest napięty, drogi Raku! W naturalny sposób zainteresowane twoim domem, siły miesiąca napełnią cię tym skupiskiem Słońca w Wadze, oświetlającym twoje rodzinne życie aż do 22-go. Głęboka i potężna energia płynąca z Merkurego w Skorpionie, aż do 28-go, poprawi twoje relacje i będzie miała korzystny wpływ na sprawy rodzinne. Mars w Baranie trochę zatrzęsie twoją karierą: zapnij pasy! Sprawy towarzyskie lub małżeńskie kontynuuje regenerację w ostatnich dwóch dekadach! Wiatr wolności, reprezentowany przez Urana, wieje nad twoim życiem społecznym lub nad twoimi planami, aby uwolnić ich potencjał, w pierwszej dekadzie. Postęp duchowy trwa, Neptun obudzi się w drugiej dekadzie. W ostatnim tygodniu: kreatywne gry? Wenus od 4-go do 28-go ułatwi ci bliskie relacje i optymistyczne spojrzenie!

Miłość

Dyplomatyczny wpływ Wagi do 22-go chroni twój obszar emocjonalny. Niemniej jednak Mars w nadpobudliwym Baranie, może trochę brutalnie nękać i źle traktować równowagę emocjonalną. Odstaw swoje zawodowe papiery, nie reaguj na możliwe prowokacje. Od 23-go do 31-go, energie są bardzo korzystne dla twoich ukochanych: czułość, namiastka kokonu, dom, który rozpieszcza.

Nasza rada dla Ciebie

Dynamiczny początek miesiąca! Bardzo doceniasz to, że wszechświat rzuca Ci wyzwanie od czasu do czasu i nie jesteś pozbawiony zasobów energii! Nadal dawaj z siebie wszystko, zarówno w domu jak i wobec do siebie. Ci, którzy dają, zawsze otrzymują!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko