Dzisiaj, Poniedziałek 25 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Październik 2022

Isabelle Fortes | 01/01/2021 - zmodyfikowano 25/01/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2022

Jeśli nadal masz urlop do wykorzystania, dlaczego nie zrobisz tego w październiku? Wyskocz gdzieś przy okazji, ponieważ już od początku miesiąca wydajesz się zmęczony. Powrót naprawdę się nie udał; zacząłeś w biegu, pod koniec października jesteś już wyczerpany. Dopiero 15, a nie wcześniej, miałeś lepszy czas. Druga połowa miesiąca jest całkiem przyjemna, możliwości są powiązane; będziesz musiał reagować! We wszystkich obszarach masz coś do zrobienia. Gwiazdy sugerują ci zachowanie spokoju, skupienie cię przede wszystkim na swoich pragnieniach rozwoju, nie ma powodu, aby to nie działało. Zadaj sobie właściwe pytania.

Miłość

Jesteś miły; ta cecha twojej osobowości może czasami powodować pewne problemy z otoczeniem. Masz poczucie obowiązku, twoi bliscy uważają to za naturalne, nawet jeśli jesteś im oddany; są jednak granice. Około 10 kłótnie są obecne; od 22 października wszystko jest o wiele lepsze.

Nasza rada dla Ciebie

Znudzony lub przepracowany, na początku miesiąca masz kłopoty, ciągniesz projekty, nie do końca przekonany, że nadal masz jakieś fizyczne i psychiczne zasoby. Elegancko znajdziesz jednak swoją energię. Bojowa Panna powróciła.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko